TOTBİD ORTOPEDİK TRAVMA ŞUBESİ
 
v
ANA SAYFA
ETKİNLİK TAKVİMİ
EĞİTİM MATERYALİ
İLETİŞİM
ÜYE GİRİŞİ
Kurumsal>
Üyelik İşlemleri>
Bilimsel Etkinliklerimiz>
Ödüller>


Başkandan


Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Öncelikle, 16 Ağustos 2017 tarihinde yapılan TOTBİD Ortopedik Travma Şubesi Olağan Genel Kurul’una katılarak yeni Yönetim Kurulu’nun oluşumuna katkıda bulunan tüm meslektaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

2003 yılında, rahmetle andığımız, Prof. Dr. Ertan Mergen tarafından taşınmaya başlayan bu bayrağı Prof. Dr. Ali Biçimoğlu, Prof. Dr. Kemal Durak, Prof. Dr. Kemal Aktuğlu, Prof. Dr. Hakan Kınık, Prof. Dr. Mehmet Subaşı ve Prof. Dr. Mehmet Arazi’nin ardından taşımanın onuru kadar güçlüğünü de içselleştirmiş bir ekip olarak, Ortopedik Travma’nın değerini arttırmak yönündeki hedefimizde bizlere katacağınız güce ihtiyaç duyduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Uzun yıllardan bu yana yapılmakta olan eğitim toplantıları ile sınırlı kalmamasını arzuladığımız faaliyetlerimizi çeşitlendirebilmek için; genç meslektaşlarımızın daha iyi uzmanlık eğitimi almalarını sağlayacak, bilimsel araştırma yapmalarının önünü açacak, bilimsel olarak gelişirken sosyal yönden de gelişmelerini temin edecek ve birlikte oluşturduğumuz bilimsel verilere kolayca ulaşmalarını olanaklı kılacak farklı bir modelin oluşumunu sağlamak olarak tanımlanabilecek vizyonumuza katkı vermenizi canı gönülden diliyoruz.

Böylesi bir birlikteliğin karşı konulamaz bir kuvvet doğuracağına olan inancımızı yineleyerek, hepinize saygılar sunuyoruz.

Prof. Dr. Hakan Özdemir 
          Yönetim Kurulu adına 
          TOTBİD Ortopedik Travma Şubesi Başkanı   
Bayraktar Mahallesi Ikizdere sok. No: 21/12 G.O.P. Ankara Telefon +90(312) 436 11 40
 Faks +90(312) 436 27 16