TOTBİD ORTOPEDİK TRAVMA ŞUBESİ
 
v
ANA SAYFA
ETKİNLİK TAKVİMİ
EĞİTİM MATERYALİ
İLETİŞİM
ÜYE GİRİŞİ
Kurumsal>
Üyelik İşlemleri>
Bilimsel Etkinliklerimiz>
Ödüller>


Üyelik Çeşitleri


  ASİL ÜYELİK

Derneğin konu ve amacını benimseyen ve çalışmalarına maddi ve manevi yardımlarda bulunmak isteyen fiil ehliyetine sahip Ortopedi ve Travmatoloji Uzman hekimleri, iki asil üyenin teklifi ve Dernek Yönetim Kurulu kararı ile asil üyeliğe kabul edilirler. Üyelik müracaatı yazılı olarak yapılır.

 
   ADAY ÜYELİK

Uzmanlık öğrencileri (asistanlar) Asil Üye olana kadar TOTBİD’in eğitim hizmetlerinden, web sayfamızdan yararlanabilmek ve dergilerimize ulaşabilmek için Aday Üye olurlar.

Derneğin tüm faaliyetlerine katılabilirler ancak dernek organlarında görev alamazlar, seçilemezler, oy kullanamazlar. Aday üyelik müracaatı yazılı olarak yapılır.

 

    ONURSAL ÜYELİK

Yurt içinde ve dışında Derneğe karşı yakın ilgi gösterenler ve himaye edenler, Ortopedi ve Travmatoloji, Rehabilitasyon alanlarında yayınlar ve araştırma yaparak büyük hizmet görenler veya büyük maddi yardımda bulunanlar ile Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olmadığı halde kas-iskelet hastalıklarının tanı, tedavi ve rehabilitasyonu ile ilgili alanlarda çalışanlar ve Türk vatandaşı olmayan Ortopedi ve Travmatoloji uzmanları Yönetim Kurulu Kararıyla, Onursal Üyeliğe kabul edilirler. 65 yaşını dolduran asli üyeler diledikleri takdirde Onursal Üyeliğe geçirilir.

 

                                                                                             SİTE ÜYELİĞİ

Web sitemizde halka açık materyallere erişiminizi sağlamak için site üyesi olmanız gerekmektedir. Site üyesi olmak için Dernek üyesi olma şartı aranmamaktadır. İsteyen herkes aşağıdaki linkte açılan sayfadan gerekli yerleri doldurmak suretiyle web sitemize üye olabilmektedir. 

Site üyeliği için tıklayınız

   
Bayraktar Mahallesi Ikizdere sok. No: 21/12 G.O.P. Ankara Telefon +90(312) 436 11 40
 Faks +90(312) 436 27 16